n1k3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


n1k3
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Muzica

Get Your Own Player!


Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cerere Admin by .::ZuZu::.
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 9:32 am Scris de .::ZuZu::.

» Cerere Admin ( X-R@P )
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 11:01 pm Scris de Ex-Gamers

» PLANGERE IMPOTRIVA LUI ELEMENT!
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 5:11 pm Scris de 5h4d0w

» INTREBARE!:D
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 2:49 pm Scris de <3l3m3nt>

» Cerere Admin by CapShot
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:20 pm Scris de <3l3m3nt>

» mNr>fOsT PGL Admins ....
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:16 pm Scris de <3l3m3nt>

» AICI VETI FACE CERERE ADMIN!!!
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 10:49 pm Scris de [DgL]TnT

» NU E O RECLAMATIE...O INTREBARE
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:49 am Scris de Hacker

» un slot sau un admin
Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeMar Mar 17, 2009 8:38 pm Scris de Pisoy

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 Spunetimi si mie cu ce am gresit !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SunKisS




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 11:16 pm

Sincer nici nu stiu ce sa mai cred ! imi ridica unul banul altu imi da ! fratilor .. v-a fac albume de poze .. faceti demo .. faceti ce vreti numai nu ma va dati cu parerea k unul si altul e codat !

Eu joc cs de la varsta de 11 ani si acum am aproape 21 .. cred k stiti sa calculati cam de cat timp joc !

mi-au fost facute poze de catre AGD .. le-am trimis .. : totul e ok poti sa joci
El-Nino.. le-am trimis .. : ok ! poti sa joci
Dark .. le-am trimis .. : ok .. intra la joc
imi place cs-ul combinat cu war si asta e singurul sv in care nu am vazut codati !
sunt top 10.. deci nu puteti sa ziceti k nu am jucat pe sv am 3 rase peste 10k xp si 2 peste 20k xp

N 1 K e .. pls ridica si mie banul si vb si cu ceilalti admini sa imi faca poza dak e ceva suspect si pe urma poate sa imi dea ban pe viatza


PS : dak cineva e mai bun decat tine nu inseamna k e codat
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Re: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeVin Ian 30, 2009 12:18 am

IN PANA mea Lasa Ip-UL X( daca vrei cu adevarat sa JOCIX( (nu datzi banfara MOTIVX() in ATENTIA ADMINILOR SE SANCT;) grija ..mare;) de EX nu AM VAZUT CA PE CELALAT topic AI ip X( pana mea NU FACE 1000000 ca nush unde sa ma UITX(
Sus In jos
nike93
Admin
nike93


Mesaje : 27
Data de înscriere : 26/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Re: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeDum Feb 01, 2009 1:15 am

sunkiss daca mai ai ban dami ip sal scot daca nu mai ai joaca si daca mai da cineva ban pe nedrept vino la mine si rezv probl Cool !!!
Sus In jos
https://n1k3.all-up.com
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Re: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 2:41 pm

bine frate...da azi pe data de 03.02.2009/14:30 tragea la mama dreacu prin pereti si a luat pe unu..nici nu l-a auzit nu nimic...si pe de_Dust2 nu s-a teleportat si a si ajuns in baza la inamic fara Mole...eu de fiecare data cand facem poze e tot in consola X(....eu cred ca are speed
Sus In jos
SunKisS




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: mdah !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 10:01 pm

bah dak aveti ceva cu mine spuneti frate si nu mai joc pe sv ! nu e zi sa nu imi faca unu poza si tot ziceti k sunt codat ! unu imi da blinde altu face poza si dupa aia se mira k de ce apare consola ! Normal man ... dak aveam blinde vream sa scriu si eu sa imi scoateti blinde ! si ti-am trimis toate pozele pe care le-ai facut (aici ma refer la boy).. Iar despre faza din d2 ma pot teleprota din baza in alta (in caz de nu stiai ) ! pana dai tu B43 .,.,.,..,. b-8-4 b-8-2 si pana iti iei si boots sau health normal k ajung la tine in baza ! sa inchidem subiectu despre asta ...

astazi pe bycastor .. jucam si eu acolo ce jucam si ADMIN: [ROU]El_Nino il baneaza pe [ROU]SunKisS. Motiv: pozele
Jucatorul [ROU]SunKisS a fost banat pentru motivul: pozele
ce poze .. nush ?! am si un snapshot in care se vede clar k nu aveam coade si in care nu apare k mi-ar fi facut cineva poza
am vb si cu AGD si l-am intebat dak mi-a facut poze si a zis k nu stie nimik ! ce am scris mai sus tot de la el am

se vede k domnu Nino a lipsit cam mult de pe sv si nu stie ce se mai intampla !

NIKE te rog eu dak poti sa ma ajuti si pe mine mai repede cu adminu ala sa nu mai am probleme de genu
Sus In jos
El_Nino




Mesaje : 17
Data de înscriere : 27/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Re: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 6:19 pm

SunKiss , intr-o zi ti-am facut poze , si nu le-am primit si de atunci iti dau ban incontinuu . cum scrie si in "motivul" banului ---pozele---
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Re: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:06 pm

daca iti face POZE dai POZele sa NU inceapa sa te baneze incntinuu;) nu cred ca Nino baneaza fara Motiv;) DECi.. sa se clarifice tr;)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spunetimi si mie cu ce am gresit ! Empty
MesajSubiect: Re: Spunetimi si mie cu ce am gresit !   Spunetimi si mie cu ce am gresit ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Spunetimi si mie cu ce am gresit !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
n1k3 :: wareft.malware-site.www :: Reclamatii admin-
Mergi direct la: