n1k3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


n1k3
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Muzica

Get Your Own Player!


Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cerere Admin by .::ZuZu::.
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 9:32 am Scris de .::ZuZu::.

» Cerere Admin ( X-R@P )
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 11:01 pm Scris de Ex-Gamers

» PLANGERE IMPOTRIVA LUI ELEMENT!
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 5:11 pm Scris de 5h4d0w

» INTREBARE!:D
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 2:49 pm Scris de <3l3m3nt>

» Cerere Admin by CapShot
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:20 pm Scris de <3l3m3nt>

» mNr>fOsT PGL Admins ....
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:16 pm Scris de <3l3m3nt>

» AICI VETI FACE CERERE ADMIN!!!
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 10:49 pm Scris de [DgL]TnT

» NU E O RECLAMATIE...O INTREBARE
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:49 am Scris de Hacker

» un slot sau un admin
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 17, 2009 8:38 pm Scris de Pisoy

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA

In jos 
+6
AGD1
DjRaku
daniel_San
EmoKiD
boy
*k ! n D 3 R j0Y^
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 9:27 am

DaRK a scris:
am vazut toate parerile si nu prea am inteles nimica ...,am vazut k la-ti injurat pe str8 k o dat ban ,si ce dak o dat poate lo vazut mai demult cu cod sau poate o vrut el sai dee asa de geaba, nu spun k ii corect ce o facut str8 ( geek mai precis: nui corect) si voi cei care la-ti injurat dc ati facut asta? dor se putea spune si in alt fel nu cu injuraturi ,deci la faza asta ati gresit 100%... si banatu am vazut k i so cerut poze ,le-o dat pana la urma k am vazut k se certa k nus alea k nujtiu ce ,dai fiule si pe alea de la 'inferno' si pe alea de la 'dust' si ink ceva dak va cere un admin sa le dati 1 minut pozele api datile fratilor nu mai stai k nujtiu unde se salveaza k nujtiu ce , ti dat id lai si bagat nu astepti sa-ti dee adminu BUZZ k tu nu-l vezi pe mess il cauti ,deci eu asa fac dak se freaca k nujtiu ce face k imi da mai indata direct BAN ,

in legatura cu suspendarea adminelor, crek a facut bine patronu ,asa mai stau si ei cateva zile odihna fara sa dee ban la codati ,ii bine geek

CONCLUZIE :
dupa parerea mea cred k ar fi bine sa uitam totul

nu ar fi mai bine sa ne intelegem noi k inainte fara certuri fara injuraturi What a Face geek
ai dreptate....daca vrea k1nd3r j0Y putem sa terminam cu rivalitatea asta si sincer recunosc ca am gresit si imi cer mii de scuze..sper sa vada mesajul asta si sa dea un raspuns
Sus In jos
EmoKiD




Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 9:52 am

Dark..nu au eistat poze pe inferno..asta e prtea buna! de asta am intarziat cu pozele..ca el vroia de pe o plansa care nu-mi facuse niciodata!
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:03 am

*k ! n D 3 R j0Y^ a scris:
Mersi Wink ma sanct pt ca injur :-j



RAMAN MASCA incerc sa fac bn la SVR ji el ma pedep pe MINE ce OM...!!:)faci ce vrei e doar sv TAU Wink u decizi Wink TU n1k3 NICI NU VEZI CA ALA ISI UITA GRADELE DE LA ADMIN X( kkmas pe el JI nici scuze NU isi cere:| :-j aoloo:) faci ce VREI Smile
acum de ce injuri ???...ce tiam mai facut...eu tiam propus la Reguli Admini/Playeri sa ne impacam da vad ca nu vrei..bine
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 12:42 pm

Lol frate HAi ca o dai DEJA IN benga Neutral habar NU AI de csX( omule NICI NU STIIS A MInti ...ITI cer pozele U imi dai altele care nu se vad ji ETc...yo baiat bun te mai ji astept sa mi le dai pe celelalte vezi ca ji e scris mai sus sau pe pag cealalta cand mi le dai Wink asta e clar HABAR NU ai;)CE VORBEsti mah Emo MAI taci mah HABAR NU ai mah date-n .... BENGAX( MINTi (ii accept scuzele Lu boy cu 1 cond Sa i se MICSOREZE adminu Wink ji LU JI LU demo Wink ) injura de MM fara rost Wink dintr-un kkt:|


Ultima editare efectuata de catre *k ! n D 3 R j0Y^ in Joi Feb 05, 2009 1:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
EmoKiD




Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 1:11 pm

Bai kidner joy..data viitoare ..incerca sa...sa nu mai zici..emokid pozele 1 min..si dupa aia..10..9..8..7 si nu mai numeri..si imi psui ca la 6 ai verificat si nu iti daudsem add...cand eu stiu sigur ca ti-am dat dat la 7;)
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 1:35 pm

Deci ma faci JI CHIor;) :-j OMule la 6 special am iesit DIN cs JI am intrat din NOu Wink nu ai CUM SA MA contrazici(aqum dc spui ji de un 6 parca suneai ca am numarat pana la 7:-j ) vezi omule Neutral nu ma complic mai bne TAC :-j
Sus In jos
EmoKiD




Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 2:22 pm

Bha kinder..te intelegem..mai exista si ashea specimene..nu e nici o problema..toti ne integram in societate pana la urma..bafta si sa te integrezi cat mai repede:))
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 2:25 pm

k1nd3r j0Y am o propunere..daca iti connvine ne impacam
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 3:55 pm

1 la MAna ne IMpacm CU motiv de ati micsora TIe ji lu Demo adminu JI emo Kid sa ii dau ban Wink ca sufera de copil ratat;)
2 daca mai injuri vreun admin (ban perm ji admin scos)
3 Daca mai suferi sau chestii tot la fel ban ji admin scos Wink



EMoKid POTi trece acest sever LA PIERDERI ca pe EL u nu vei mai juk asta ti-o garantez;)
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 4:01 pm

*k ! n D 3 R j0Y^ a scris:
1 la MAna ne IMpacm CU motiv de ati micsora TIe ji lu Demo adminu JI emo Kid sa ii dau ban Wink ca sufera de copil ratat;)
2 daca mai injuri vreun admin (ban perm ji admin scos)
3 Daca mai suferi sau chestii tot la fel ban ji admin scos Wink



EMoKid POTi trece acest sever LA PIERDERI ca pe EL u nu vei mai juk asta ti-o garantez;)
ok...convine :X
Sus In jos
EmoKiD




Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 4:42 pm

*k ! n D 3 R j0Y^ a scris:
1 la MAna ne IMpacm CU motiv de ati micsora TIe ji lu Demo adminu JI emo Kid sa ii dau ban Wink ca sufera de copil ratat;)
2 daca mai injuri vreun admin (ban perm ji admin scos)
3 Daca mai suferi sau chestii tot la fel ban ji admin scos Wink



EMoKid POTi trece acest sever LA PIERDERI ca pe EL u nu vei mai juk asta ti-o garantez;)

Daka eu sufar de copil ratat...tu ca esti facut pentru alocatie..pentru ce naibi suferi:))???
Bhay kindere..io daka ma kak..dezvolt mai mult inteligenta decat tine in momentul maixm de gandire!
Sus In jos
EmoKiD




Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 4:48 pm

si aprp..sa ne fie clar..eu nu am injurat admin:)) fiindca e suspendat:)) deci=))) nu ma intereseaza..ma doare in kinder de ce o sa se intample=))
Sus In jos
DemO




Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: DemO   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 5:44 pm

Kynder nu stii ce sa mai minti? pana acum ziceai ca am zis eu ca te crezi owner ceea ce e adevarat . Acum zici ca team injurat de mm ceea ce nu adevarat. Recunoaste ca ai gresi la fel ca mn si boy si nu mai rascoli "terciul" man !!!!!
Sus In jos
DemO




Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: DemO   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 5:54 pm

Kynder a scris asta pe alt topic:
-IN PANA mea Lasa Ip-UL X( daca vrei cu adevarat sa JOCIX( (nu datzi banfara MOTIVX() in ATENTIA ADMINILOR SE SANCT;) grija ..mare;) de EX nu AM VAZUT CA PE CELALAT topic AI ip X( pana mea NU FACE 1000000 ca nush unde sa ma UITX(

deci tu ai zis se sanctioneaza ... daca ii dai ban fara motiv lui EmoKid meriti sa fii sanctionat .
Sus In jos
daniel_San




Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 6:14 pm

Baietzii gata ajunge ati gresit toti nu muriti dak stati o sapt fara admine cum ati stat inainte sa il aveti asa stati si acum oricum ati vazut k nike nu face diferente asa k ciucl mic:))))ce a fost a fost acum nu treb sa traim 1 an k aolo ce s-a intamplat Subiect inchis pls....asta sa nu fie mai rau dupaia
Sus In jos
El_Nino




Mesaje : 17
Data de înscriere : 27/01/2009

N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: El_Nino   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 6:28 pm

Vreau ca acest scandal sa inceteze . Va multumesc !

TOPIC INCHIS !
Sus In jos
Continut sponsorizat





N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA   N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
N! K 3 ai grija de admini TAI CARE SUFERA
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Intrebare pt admini
» ADMINI CITITI CU ATENTIE SI DATII PROO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
n1k3 :: wareft.malware-site.www :: Reclamatii admin-
Mergi direct la: