n1k3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


n1k3
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Muzica

Get Your Own Player!


Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cerere Admin by .::ZuZu::.
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 9:32 am Scris de .::ZuZu::.

» Cerere Admin ( X-R@P )
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 11:01 pm Scris de Ex-Gamers

» PLANGERE IMPOTRIVA LUI ELEMENT!
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 5:11 pm Scris de 5h4d0w

» INTREBARE!:D
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 2:49 pm Scris de <3l3m3nt>

» Cerere Admin by CapShot
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:20 pm Scris de <3l3m3nt>

» mNr>fOsT PGL Admins ....
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:16 pm Scris de <3l3m3nt>

» AICI VETI FACE CERERE ADMIN!!!
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 10:49 pm Scris de [DgL]TnT

» NU E O RECLAMATIE...O INTREBARE
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:49 am Scris de Hacker

» un slot sau un admin
o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMar Mar 17, 2009 8:38 pm Scris de Pisoy

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 o parere de la un nou venit

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
<3l3m3nt>




Mesaje : 42
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

o parere de la un nou venit Empty
MesajSubiect: o parere de la un nou venit   o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMar Feb 17, 2009 10:57 am

observ ca pe server, in afara de jucatori care isi vad de fraguri sunt useri care din start vin cu intrebari gen : -io cum pun tatuaj dala cu poza nu stiu de care?!?! etc
-care e comanda sa ma teleportez?!
-ia uite ce sunete aveti voi eu de ce nu am!??!
-de ce nu mai am acelasi xp? ce sa intamplat? ---noi trebuie sa le repetam mereu ---DA RETRY---etc..
haideti sa ne facem un baner al nostru o imagine caracteristica pentru adminii de pe acest server ( poate chiar si in functie de rangul lor mai inferior sau nu) si una pentru owner Very Happy
ceilalti jucatori care nu viziteasa siteul (userii de zi cu zi) sa aiba si ei unele tatuaje interesante pe care le pot pune si pe care le pot lua de pe site direct.
si o sa scriu (sper sa am timp) si un text cu comenzi diferite in functie de rasa ( acelea gen bind f ultimate0.
lol gg si hai la joaca
Sus In jos
daniel_San




Mesaje : 25
Data de înscriere : 27/01/2009

o parere de la un nou venit Empty
MesajSubiect: Re: o parere de la un nou venit   o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMar Feb 17, 2009 10:17 pm

Foarte buna ideea dar.......in legatura cu helpul au la dispoztie war3menu sau help in consola si cred ca scrie de war3menu.In rest sunetele cred ca nu mai trebuie sa explicam ca-s doar pt admini pt k daca ar fi si pt playeri imagineaza-ti ce ar fi ca fiecare player sa bage cate 10 melodii pe min ar fi stresant rau.In rest bune idile;)
Aia cu retry e cam naspa cred k e de la nike din Sql dar se poate reapra.....nu stiu cum:((..........Comenzile se pot face dintr-un plugin gen ala care iti arata regulle in colt putin modificat sau orice de genul asta......Daca nu facem unul:)))) Stiu ca Sh mod are o chestie dasta sa iti arate comenzile in dreapta ecranului ceva de genul ala ar fi frumos.
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

o parere de la un nou venit Empty
MesajSubiect: Re: o parere de la un nou venit   o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMar Feb 17, 2009 11:32 pm

NU ma BAg nik3 SA se bage !! la asta!!
Sus In jos
SmiL3y

SmiL3y


Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/03/2009

o parere de la un nou venit Empty
MesajSubiect: In legatura cu serverul   o parere de la un nou venit I_icon_minitimeMier Mar 11, 2009 12:00 am

Nu stiam unde sa postez, nu am gasit un topic anume despre ce vreau sa vb, nu exista ceva "mod" care sai tina departe pe codati?Sunt multe ore din zi in care din pacate intra multi care folosesc aim,wall,s.m.a.d. si nu sunt admini din pacate on.Nu stiu nu ma pricep la facut servere(intretinut)dar poate gasiti voi o solutie care sa ii tina departe pe codati in afara serverului.
Poate faceti si voi un topic in leg cu cei care noi playeri daca aduc dovada:poze,film ca respectivul e codat si dati un ban(pe durata limitata,definitiva)cum considera admini.
Asta depinde acuma de voi, eu doar spun si cred ca multi dintre jucatori de pe server.
P.S:In rest serverul e misto Smile Smile Smile
Sus In jos
BORFASUL

BORFASUL


Mesaje : 7
Data de înscriere : 12/03/2009
Varsta : 29

o parere de la un nou venit Empty
MesajSubiect: Re: o parere de la un nou venit   o parere de la un nou venit I_icon_minitimeVin Mar 13, 2009 6:08 pm

foarte tare parerea ta ....am mai vazut si pe alte sv ce ai propus tu

GG Wink bounce lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





o parere de la un nou venit Empty
MesajSubiect: Re: o parere de la un nou venit   o parere de la un nou venit I_icon_minitime

Sus In jos
 
o parere de la un nou venit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
n1k3 :: wareft.malware-site.www :: Imbunatatire Server-
Mergi direct la: