n1k3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


n1k3
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Muzica

Get Your Own Player!


Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cerere Admin by .::ZuZu::.
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 9:32 am Scris de .::ZuZu::.

» Cerere Admin ( X-R@P )
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 11:01 pm Scris de Ex-Gamers

» PLANGERE IMPOTRIVA LUI ELEMENT!
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 5:11 pm Scris de 5h4d0w

» INTREBARE!:D
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 2:49 pm Scris de <3l3m3nt>

» Cerere Admin by CapShot
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:20 pm Scris de <3l3m3nt>

» mNr>fOsT PGL Admins ....
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 5:16 pm Scris de <3l3m3nt>

» AICI VETI FACE CERERE ADMIN!!!
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 10:49 pm Scris de [DgL]TnT

» NU E O RECLAMATIE...O INTREBARE
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:49 am Scris de Hacker

» un slot sau un admin
REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeMar Mar 17, 2009 8:38 pm Scris de Pisoy

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 REGULI SRV!!!!!

In jos 
+4
boy
AGD1
*k ! n D 3 R j0Y^
nike93
8 participanți
AutorMesaj
nike93
Admin
nike93


Mesaje : 27
Data de înscriere : 26/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeLun Ian 26, 2009 11:38 pm

ESTE FREE GAME!!!!! TERO PUNE BMB/CT APARA X!!!!!
-NU INJURATI ADMINII
-NU CERETI ADMIN PE SRV
-NU CERETI XP!!!
Sus In jos
https://n1k3.all-up.com
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: RESPECTATI CERINTELE>>>   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeMar Ian 27, 2009 8:32 pm

GAme..:fREE


>>>>> TS plant the BOmB\\\\CTs Defuse>>>>>

1. Sunt interzise injuriile, folosirea de cuvinte si expresii licentioase sau malitioase (aici intra si prescurtarile de orice fel)
-pedepse: 1.avertisment 2.gag 3.slay.
2. Sunt interzise atacurile la persoana, provocarile de orice fel, amenintarile
-pedepse: 1.avertisment 2.slay 3.kick
3. TK-urile intentionate
-pedepse: 1-slay, 2-3 slay-uri la inceput de runda
4. Grenadale de orice fel (HE, Flash sau Smoke), aruncate in baza
-pedepse: 1.avertisment 2.gag 3.slay
5. Pe harti mici sunt interzise grenazile de Orc. regula se aplica pe hartile unde nu exista buyzone si nu sunt permise mai mult decat 3 grenazi de orc pe orice harta
-pedepse: 1.avertisment 2.slay/uri 3.kick 4.ban temporar de 60 min max
6. Orice arma/echipament (cu exceptia celor deja mentionate) poate fi folosit(a) in cazul in care un admin nu a restrictionat folosirea acesteia (caz in care nu se mai poate achizitiona, ignorati restrictionarile "verbale" a armelor)
7. Suitul pe/in harti este interzis, exceptie facand hartile pe care te poti sui si cu alta rasa inafara Humanului(ex: Undead) (unde te poti sui cu undead te poti sui si cu human)
-pedepse: 1.avertisment 2.slap 3.slay/uri 4.kick
8. CT au voie sa faca rush, dar nu exagerat. In caz ca Tero nu castiga nici o runda din cauza rushurilor (scoruri de 10 - 1 ), CT au obligatia de a pazi bombsite-urile. TERO nu au voie sa campeze in baza toata runda ci sa incerce sa puna bomba pana la terminarea acesteia.
-pedepse: slay / slay-uri (dupa caz)
9. Nu mai jigniti playerii care sunt cu adevarat buni, facandu-i codati. Daca, credeti ca sunt codati faceti-le demo si postati pe forum, nu le mai stricati cheful de joc -pedepse: 1.gag/llama 2.slap 3.slay
10.NU MAI FURATI XP ! Pe cine gasesc ca a furat xp ii se va reseta XPul la 0 ! si dak mai este prins ink odata va primi gag si llama
11.NU ai voie sa CERI xp
-pedepse: 1.gag/llama 2.slap 3.slay
12.Sunt interzise nick-urile tampito-infantilo-puierile (Ex: "eu", ".", "1", "z", "666" etc.), precum si nick-ul "LLama"
-pedepse: 1.avertisment 2.gag 3.slay
13.Sunt intezise Monitoarele (monitor hack)
-pedepse: 1.avertisment 2.slay (ambilor jucatori) 3.kick (ambilor jucatori)
14.Sunt interzise Cheat-urile de orice fel:
-pedepse: only1--BAN PERMANENT !
15.Este interzis sa faci reclama la orice alta adresa web/server:
-pedepse: only1--BAN PERMANENT !
16.Pe hartiAIM, AWP, FY, HP este interzis folosirea teleportului si a grenazilor, grenazilor de ORC
17.Pe harti AWP este interzisa cumpararea altor arme infara de awp.

IN ATENTIA ADMINILOR: a) urmariti cu atentie jucatorul suspectat folosind spectator mode (vedeti sa aiba OGC si nu OMG !) si faceti demo (record x.dem - unde x=numele_jucatorului)
b) ban-uri temporare pe perioada relativ lunga in general
c) ban-uri permanente unde este cazul
d) postati pe forum IP-ul, numele jucatorului, ora si data, eventual si numele altui martor/admin si la cerere DEMO-ul care a dus la banarea acestuia

P.S. PENTRU ABATERI IN MOD REPETAT SI EXAGERAT A REGULILOR SE POT DA BAN-URI TEMPORARE PENTRU NERESPECTAREA ORICARUIA DINTRE ACESTEA



JI regul PT ADMINI!!!!!respecta CA SA FII respectat
1. NU folositi muschii !!
2. NU se da XP cine vad ca are mai mult xp decat ar trebui. e mancat, are adminul penalizat ( ii va fi scos rcon o luna de zile)
3. La inceput de harta, dupa prima runda, se da un restart si numai unul Live (inafara de restartul care il da serverul automat)
4. Smoke-ul este permis.
5. Teleportul este permis.
6. Restrictionarea armelor este interzisa pe toate hartile, exceptie facand scutul.
7. Folositi adminul pentru a calma spiritele si nu pentru a pune gaz pe foc.
8. Discutiile intre admini ce au legatura cu game-play-ul serverului, se fac prin comanda "admin_chat mesaj"
9. Nu dati kick sau ban la slot-uri sau admini de rank inferior. RIscati suspendarea adminului. Totul se va "raporta" pe forum la topicul rezervat adminilor. (exceptie cei desemnati sa dea ban temporar de 2 ore pentru nerespectarea regulilor de catre ceilalti admini cu avertisement inainte)
10. Sloturile si adminele NU se imprumuta la prieteni.
11. O harta se schimba doar daca, cade la vot.

~~~~~~~~~~
Adminul se poate suspenda din motivele urmatoare:
1.suferintza si nerespectarea regulilor mentionate
2.abuz de comenzi (dat ban, kick, slap, slay etc pe nedrept, dat rr ffdes in mijlocul jocului fara a da la vot, schimbarea hartii fara vote map acceptat)
3.folosirea cheaturilor (include banip)
4.nepedepsirea jucatorilor care folosesc cheaturi, injura sau nu respecta regulile in orice mod


Ultima editare efectuata de catre *k ! n D 3 R j0Y^ in Dum Feb 08, 2009 10:46 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
AGD1




Mesaje : 20
Data de înscriere : 29/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 12:58 am

Lasati admini in pace ca stiu ei cum sasi faca treaba nu trebuie sai atentionati ca joaca cu coduri ca joaca cu coduri ca nu au de cand sa faca nimic ,,admini cand si joaca si is morti se pot utia atat pe ct cat si pe tero asa ca stati linistiti ca codati vor fi gasiti
Nu folositi He si nu va catarati pe hartile pe care nu aveti voie atunci cand sunteti atentionati de admini ca altfel slay\kick\ban
Nu folositi cuvinte obscene la adresa adminilor cat si a celorlalti jucatori slay\kick\ban
Dc vi sau facut poze punetiva automat spectatori si dati pozele adminilor altfel ban
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 2:38 pm

mi se par foarte bune regulile lui k1nd3r j0y ...gj Very Happy
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 12:07 am

daca TOT ti se apr bune DC injuri?Neutral de fam de morti ji de altele???(nici SCUZE nu-ti ceri ) YO Ce sa MAI ZIC ??||
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 9:18 am

*k ! n D 3 R j0Y^ a scris:
daca TOT ti se apr bune DC injuri?Neutral de fam de morti ji de altele???(nici SCUZE nu-ti ceri ) YO Ce sa MAI ZIC ??||
scz frate....uite am o idee sa terminam cu rivalitatea asta,sa nu ne mai certam...vrei ??
Sus In jos
DemO




Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: DemO   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 9:25 am

Sunt de acord cu regulile celorlalti admin dar daca adminu zice intr-un minut de 10 ori acelasi lucru voi respectati ce a zis ca nu poate adminu sa zica fiecarui jucator in parte.
As putea adauga si ca pe hartile cu ostatici CT incearca sa salveze ostaticii nu sa stea in baza sa astepte sa vine tero sa ii omoara.
Atat am avut de spus bafta all.
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 2:15 pm

k Sa zicem ca trecem peste asta............ Invatare de minte alta data;) (mia n-mi place sa fiu INJURAT DE MORtii chia daca am admin MARE dekt voi sa stiti CA NU fac ce vreau .....Imi fac datoria ca UN ADMIN oarecare;)


Ultima editare efectuata de catre *k ! n D 3 R j0Y^ in Joi Feb 05, 2009 3:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 2:27 pm

*k ! n D 3 R j0Y^ a scris:
k Invatare de minte alta data;) (mia n-mi place sa fiu INJURAT DE MORtii chia daca am admin MARE dekt voi sa stiti CA fac ce vreau Imi fac datoria ca UN ADMIN oarecare;)
deci vrei sa ne impacam ??
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 3:58 pm

da am da cu cond DE MAI sus Wink u ALEGi ji EmoKId numai are ce sa caute pe SVR (din cauza luis e int ce se intampl;) ) deci cand IL PRIND are ban DE LA MIne Wink
Sus In jos
boy

boy


Mesaje : 29
Data de înscriere : 29/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 4:00 pm

*k ! n D 3 R j0Y^ a scris:
da am da cu cond DE MAI sus Wink u ALEGi ji EmoKId numai are ce sa caute pe SVR (din cauza luis e int ce se intampl;) ) deci cand IL PRIND are ban DE LA MIne Wink
faci ce vrei..scz pt tot
Sus In jos
DemO




Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: DemO   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 5:46 pm

nu inteleg de ce trebuie sa ia ban??banul se da cu un motiv asa ca te rog foarte frumos sa ne spui motivul ca sunt nedumerit
Sus In jos
DjRaku




Mesaje : 18
Data de înscriere : 28/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:43 pm

Adminii sa nu mai schimbe hartile fara VOT...poate pers de pe srvr nu vor sa joace pe harta care o pun ei....deaia exista VOTUL...Wink
Sus In jos
Hedz




Mesaje : 7
Data de înscriere : 06/02/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:26 am

ce praf p'aci`...
eu credeam ca aici e "sectorul" cu reguli... nu loc de cearta
mi se parea normal un singur post cu regulile + forum blocat ...
ma rog... parerea mea nu conteaza am bagat de seama... ca a multor muritori de rand din zona, de altfel..
respect, Hedz
Sus In jos
*k ! n D 3 R j0Y^




Mesaje : 90
Data de înscriere : 26/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 2:33 pm

AQUM CAND INTRATI VREAU SA SE STEARGA TOATE TOPICURIKLE IN AFARA DE A LU DJ RAKU A MEA CEA CU REGULILE ALU NIK# IN REST TOATE STERSE!!!!!!!(nu e chat)




STERGETI TOATE TOPICURLE IN AFARA DE ALEA # CARE LE_am SPEIFICAt
Sus In jos
El_Nino




Mesaje : 17
Data de înscriere : 27/01/2009

REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 10:56 pm

Bune regulile , Te-ai dd si de data asta :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





REGULI SRV!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: REGULI SRV!!!!!   REGULI SRV!!!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
REGULI SRV!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» sa facem reguli mai bune pentru oamnei mai buni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
n1k3 :: wareft.malware-site.www :: Reguli Admin/Player-
Mergi direct la: